Technika

Používame viacero rôznych zvukových systémov, ktoré nasadzujeme alebo kombinujeme podľa veľkosti hudobnej produkcie, náročnosti ozvučovaných priestorov, požiadaviek umelcov, ako aj možností usporiadateľa. Vieme pre dané podujatie poskytnúť vždy optimálne zvukové technické riešenie.

Na ozvučenie hudobných telies, umelcov a interpretov sme vybavený digitálnym mixážnym pultom od anglickej firmy MIDAS. Na snímanie spevu a hudobných nástrojov máme množstvo značkových mikrofónov od renomovaných firiem ako SHURE, SENNHEISER, AUDIX, RODE a AKG. Samozrejmosťou sú kvalitné a výkonné koaxiálne odposluchy a tiež ostatná nevyhnutá pódiová technika.

Vlastníme širokú škálu scénických a efektových svetelných zariadení od LED PAR, LED BAR, až po profesionálne výkonné rotačné hlavy typu Wash a Beam. Samozrejmosťou sú dymostroje a hazery od firmy LOOK Solutions, potrebné pre zvýraznenie svetelných efektov pri vnútorných ale aj vonkajších podujatiach. Na riadenie svetelného parku používame značkový pult Avolites - Pearl Expert Pro s Touch Wing.

Máme rôzne výsuvné stojany FENIX, hliníkové konštrukcie a towery LITEC, motorové kladkostroje LIFTKET a pódiové dosky NIVTEC a sme schopný zabezpečiť pódium a zastrešenie požadovaných rozmerov na kľúč.

Realizujeme komplexnú elektrifikáciu open-air festivalov od tých najväčších stage s príkonom viac ako 1MW, až po stánky s občerstvením, karavany, backstage, VIP, ako aj osvetlenie areálu a brán výkonnými reflektormi. Všetky naše výkonové rozvádzače a kabeláž sú pravidelne revidované a udržiavané pre maximálnu spoľahlivosť a bezpečnosť personálu a návštevníkov festivalov spĺňajúc normu STN EN 33 2000-7-740 - Požiadavky na osobitné inštalácie alebo priestory – Oddiel 740: dočasné elektrické inštalácie pre konštrukcie (stavby), prostriedky určené na zábavu a prístrešky na výstaviskách, v zábavných parkoch a v cirkusoch.